
- Готово до відправки
- Код: 7339
Чашка хамелеон Sons Of Anarchy - California
352 ₴
- +380 (99) 289-18-07
Чашка хамелеон ідеальний подарунок собі, друзям і близьким. Чашка чорного кольору, але при наповненні її окропом чудесним чином, немов чари, проявляється малюнок. Чашки вимагають дбайливого ставлення, чорне покриття - це спеціальна термофарба, яку досить легко подряпати, не використовуйте чистку абразивними матеріалами (порошком), жорсткі губки і тим більше металеві щітки, оскільки вони можуть залишати подряпини і виріб безповоротно втратить свої властивості. Також не рекомендується розігрівати в мікрохвильовій печі. Дотримуючись простих рекомендації Ви значно збільшите термін служби Вашої чашки. Висота чашки: 9,5 см Діаметр: 7,2 см Об`єм: 330 мл Матеріал: керамікаОбов'язково оглядайте товар на Новій пошті при їх працівнику. Якщо виявлено пошкодження вони зобов'язані скласти акт, повідомте нам зручним способом і ми в свою чергу відправимо нову. Якщо товар не оглядався на Новій пошті претензії з обміну ми не приймаємо.
| Основні | |
|---|---|
| Блюдце | немає |
| Висота | 95 мм |
| Декоративне оформлення | Сублімація |
| Діаметр | 72 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення | Універсальне |
| Об`єм | 330 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика декору, малюнка | Музика, музичні інструменти |
| Тип ємності | Чашка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 352 ₴



