
- В наявності
- Код: 26774
Подарункова табличка VENOM - BLACK METAL (npol-014)
1 056 ₴
+380 (99) 289-18-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сувенірний номерний знак VENOM оригінальний подарунок для фанатів витоків цілого жанру, що поєднує елементи Speed Metal, Thrash Metal та Proto-Black Metal, робить цей мерч обов’язковим для фанатів Hellhammer, Celtic Frost, Bathory, Slayer та Sodom. Ця рок-атрибутика - історичний елемент декору інтер’єру кімнати, студії, бару чи гаражу, який підкреслює повагу до засновників екстремальної сцени. Металева табличка, виконана у формі класичного американського номерного знака, виготовлена з алюмінію, має чотири отвори для монтажу. Розміри 30,5 х 15,3 см. Декор у стилі номерних знаків США є офіційним ліцензованим мерчем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Матеріал | Метал |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Великобританія |
| Сфера використання | Для офісу, Для особистого користування, Реклама |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Діаметр | 341 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Razamataz |
| Група / Бренд | Venom |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 300 грн надсилаємо після 100% передоплати. Реквізити для оплати відправимо після дзвінка та підтвердження замовлення. У разі оплати при отриманні комісія становить 4% від суми замовлення. |
| Новий — б/у | Новий |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Країна-виробник товару | Англія |
| Тип товару | Подарункова табличка |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 056 ₴






