
- В наявності
- Код: 26770
Подарункова табличка MOTORHEAD - ENGLAND (npol-010)
1 056 ₴
+380 (99) 289-18-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сувенірний номерний знак MOTORHEAD оригінальний подарунок для фанатів гучного та брудного Hard Rock, Speed Metal та Heavy Metal. Потужна енергетика Леммі Кілмістера робить цей декор обов’язковим для шанувальників AC/DC, Saxon, Venom, Slayer та Metallica. Ця рок-атрибутика не лише підкреслить музичний смак, а й додасть інтер’єру кімнати, студії, бару чи гаражу духу справжнього рок-н-рольного драйву. Металева табличка, виконана у формі класичного американського номерного знака, виготовлена з алюмінію, має чотири отвори для монтажу. Розміри 30,5 х 15,3 см. Декор у стилі номерних знаків США є офіційним ліцензованим мерчем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Матеріал | Метал |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Великобританія |
| Сфера використання | Для офісу, Для особистого користування, Реклама |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Діаметр | 341 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Razamataz |
| Група / Бренд | Motorhead |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 300 грн надсилаємо після 100% передоплати. Реквізити для оплати відправимо після дзвінка та підтвердження замовлення. У разі оплати при отриманні комісія становить 4% від суми замовлення. |
| Новий — б/у | Новий |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Країна-виробник товару | Англія |
| Тип товару | Подарункова табличка |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 056 ₴






