
- В наявності
- Код: 26767
Подарункова табличка IRON MAIDEN - NUMBER OF THE BEAST (npol-007)
1 056 ₴
+380 (99) 289-18-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сувенірний номерний знак IRON MAIDEN оригінальний подарунок для фанатів Heavy Metal та гуртів Judas Priest, Saxon, Bruce Dickinson, Metallica. Ця рок-атрибутика не лише підкреслить музичний смак, а й миттєво додасть інтер’єру кімнати, студії, бару чи гаражу духу класичного британського металу. Металева табличка, виконана у формі класичного американського номерного знака, виготовлена з алюмінію, має чотири отвори для монтажу. Розміри 30,5 х 15,3 см. Декор у стилі номерних знаків США є офіційним ліцензованим мерчем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Матеріал | Метал |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Великобританія |
| Сфера використання | Для офісу, Для особистого користування, Реклама |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Діаметр | 341 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Razamataz |
| Група / Бренд | Iron Maiden |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 300 грн надсилаємо після 100% передоплати. Реквізити для оплати відправимо після дзвінка та підтвердження замовлення. У разі оплати при отриманні комісія становить 4% від суми замовлення. |
| Новий — б/у | Новий |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Країна-виробник товару | Англія |
| Тип товару | Подарункова табличка |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 056 ₴






