
- Готово до відправки
- Код: 23817
Ремінь із трьома рядами фігурних шипів (PU шкіра) 100 см
759 ₴
+380969877735
- +380 (99) 289-18-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь із трьома рядами фігурних шипів (PU шкіра) 100 см Матеріал: Високоякісна поліуретанова шкіра. Якісна металева фурнітура та оздоблення. Розмір: Загальна довжина - 100 см, довжина від краю пряжки до першого отвору 73 см, до останнього отвору 91 см. ширина - 3.8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1000 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Шипи |
| Стать | Унісекс |
| Розмір жіночих ременів | 98 - 106 см. |
| Розмір чоловічих ременів | 100 см. |
| Розмір ременя | 91-100 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ременя | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 38 мм |
- Ціна: 759 ₴




