
- Готово до відправки
- Код: 23584
Ремінь із трьома рядами заклепки у вигляді шипа (PU шкіра)
715 ₴
+380969877735
- +380 (99) 289-18-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь із трьома рядами заклепки у вигляді шипа (PU шкіра) Матеріал: Високоякісна поліуретанова шкіра. Якісна металева фурнітура та оздоблення. Загальна довжина - 107 см, довжина від краю пряжки до першого отвору 82 см, до останнього отвору 97 см. ширина - 3.8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1070 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Шипи |
| Стать | Унісекс |
| Розмір жіночих ременів | 102 - 108 см. |
| Розмір чоловічих ременів | 102 - 108 см. |
| Розмір ременя | 101-110 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ременя | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 38 мм |
- Ціна: 715 ₴





