
- Готово до відправки
- Код: 22973
Рюкзак (th) Metallica (rock star skeleton) розмір L
1 485 ₴
+380969877735
- +380 (99) 289-18-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

>Рюкзак Metallica (rock star skeleton) розмір L (th). Оригінальний міський рюкзак виконаний із міцного котону, усередині вологозахисна підкладка. Об'ємне відділення має також дві кишеньки на задній внутрішній стінці. З боків зовні розташовані сітчасті кишені. Лямки надійно пришиті до рюкзака та додатково прошиті стрічкою для більшої міцності. Зображення нанесене методом шовкотрафаретного друку, не стирається та не вигоряє. Прати у холодній воді, не гладити. У сушильній машині сушити за низької температури. Виробництво Таїланд.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Матеріал | Бавовна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 1 485 ₴




