
- Готово до відправки
- Код: 8627
Ремінь з друком Pink Floyd "The Wall"
154 ₴
+380969877735
- +380 (99) 289-18-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь з друком Pink Floyd "The Wall" Матеріал: екошкіра. Сублімаційний друк. Довжина: 123 см. Ширина: 3,7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1230 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Фотодрук, Друкований малюнок |
| Стать | Унісекс |
| Розмір жіночих ременів | 115 - 125 см. |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Розмір ременя | 121-130 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ременя | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина ремня | 37 мм |
- Ціна: 154 ₴


