образились на те що не забрав минулу посилку і тепер випрошують передоплату навіть якщо товар коштує більше 300 грн лол
Комментарий продавца
Ми не образились, ми оплатили вартість доставки в обидві сторони, нам, як і будь-кому, також не довподоби просто так викидувати гроші, тому й запропонували передоплату, це гарантія отримання вами посилки, і ми не сплачуватимемо знов просто так мандри товарів. Вас не влаштувало і ви відмовились. Образ з нашого боку немає, все логічно
Егор С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Владислав М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анета Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Зорян Ц.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Марія Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Катерина М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анатолій В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
В'ячеслав Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дівчина в захваті! Дякую
Комментарий продавца
Дякуємо за покупку та відгук! Дуже раді, що Ви залишилися задоволенні покупкою в нашому магазині! Чекаємо на нові замовлення!
образились на те що не забрав минулу посилку і тепер випрошують передоплату навіть якщо товар коштує більше 300 грн лол
Ми не образились, ми оплатили вартість доставки в обидві сторони, нам, як і будь-кому, також не довподоби просто так викидувати гроші, тому й запропонували передоплату, це гарантія отримання вами посилки, і ми не сплачуватимемо знов просто так мандри товарів. Вас не влаштувало і ви відмовились. Образ з нашого боку немає, все логічно
Дівчина в захваті! Дякую
Дякуємо за покупку та відгук! Дуже раді, що Ви залишилися задоволенні покупкою в нашому магазині! Чекаємо на нові замовлення!