
- Готово к отправке
- Код: 21846
Эко-сумка Urbanist feat Osmolovska
450 ₴
273,90 ₴
- +380 (99) 289-18-07
Мистецький образ, що цьогоріч вразив десятки мільйонів людей, нарешті ожив на шоперах!
Ідеться про образ Бородянської мадонни - як символ відваги і незламності українського народу. У центрі твору - легендарна будівля, пробита вогнем наскрізь...
Ще в червні в Амстердамі відбувся Міжнародний благодійний телемарафон на підтримку України Embrace Ukraine, який транслювався як Національним українським телемарафоном, так і в усьому світі.
Серед учасників заходу засвітилися зірки Євробачення, політичні лідери, громадські активісти та діячі культури.
Організатори використали проєкцію «Незламної» для візуального супроводу виконання пісні всесвітньо відомої фінської групи - Bling channel.
Потім - у липні - в Києві відбувся благодійний ярмарок - Район #1 Block Party від Districtone.Foundation, Фонду відродження міст після окупації - задля підтримки та популяризації українських брендів, малого бізнесу та митців, а також збору коштів на відновлення Київщини.
«Незламну» в рамках Благодійного ярмарку було придбано за 50 000 грн. - 50% від цих коштів уже перераховано на відбудову Київщини після окупації.
Взагалі завдяки заходу вдалося зібрати 150 000 гривень - це повністю відремонтований дах в початковій школі в Горенці!
Нарешті - тепер - Urbanist та Osmolovska об’єднались задля створення унікальної, лімітованої колекції патріотичних якісних шоперів з авторським принтом!
Материал: саржа, 100% х/б
Плотность ткани: 250 г/м2
Высота 41 см, ширина 35.5 см, высота ручки 27 см.
Изображение нанесено методом шелкотрафаретной печати пластизолиевыми красками производства EU
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Высота | 410 мм |
| Длина ручек | 270 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Плотность | 250 г/м2 |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шоппер |
| Тип застежки | Без застежки |
| Узоры и принты | Этнические принты |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 350 мм |
| Эргономичные ручки | Нет |
| Тип ткани | Саржа |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Эко-сумки (шопперы) |
| Группа / Бренд | Urbanist, Символіка України |
| Для кого | Для женщин |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 300 грн надсилаємо після 100% передоплати. Реквізити для оплати відправимо після дзвінка та підтвердження замовлення. У разі оплати при отриманні комісія становить 4% від суми замовлення. |
| Застежка | Без застежки |
| Категория | Для женщин |
| Материал | Хлопок |
| Материал корпуса сумки | Текстиль |
| Модель сумки | Шоппер |
| Новый - б/у | Новый |
| Особенности | С короткими ручками, Вмещает формат А4 |
| Принт | Украинская символика |
| Размер | Большие (длинная сторона больше 35 см) |
| Стиль | Повседневные |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип товара | Сумка шоппер |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 273,90 ₴



