
- В наявності
- Код: 20690
Сумка Шопер Darkthrone "Panzerfaust"
495 ₴
+380969877735
- +380 (99) 289-18-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Шопер Darkthrone "Panzerfaust"Стильна сумка шопер з логотипом улюбленої групи, незамінний надійний аксесуар на кожен день.Матеріал: саржа, 100% х / бЩільність тканини 250 г / м2Висота 41 см, ширина 35.5 см, висота ручки 27 см.Зображення нанесено методом шовкотрафаретного друку пластізоліевимі фарбами виробництва EU
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 410 мм |
| Довжина ручок | 270 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Щільність | 250 г/м2 |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шопер |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 350 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Тип тканини | Саржа |
- Ціна: 495 ₴

